A következő címkéjű bejegyzések mutatása: tiszta olívaszappan. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: tiszta olívaszappan. Összes bejegyzés megjelenítése

2016. július 1.

Savon de Marseille

Éppen dúl a fociőrület, a magyar válogatott váratlan sikere miatt EB-lázban ég még az is, akit épp hogy a világversenyek döntői meg tudnak mozgatni. Nekem pedig már úgyis szappanozhatnékom volt, és épp egy igazi Savon de Marseille-re fentem a fogam, amikor -mit ad isten- pont Marseille-ben egy szép döntetlent sikerült játszanunk Izlanddal. Nahát jobb apropó nem is kellett... nem mintha máskor annyira kellene :) Persze mindenki ismeri ezt a típust, lassan évtizedek óta mindenféle színben-illatban kínálják az ajándékboltok, az igazi azonban nem ilyen. Az eredeti, tradicionális marseille-i szappan semmi másból nem készül,
csak olívaolajból, tengeri növényekből készített hamulúgból, és Földközi-tenger vizéből. Ezeket mind beleöntik egy bitang nagy (kb 8 tonnás) üstbe, és 10 napig hagyják összerottyanni. Ezután hatalmas, 5 vagy 20 kilós tömböket vágtak belőle. Ebből azért már alább adtak, de a hagyományos gyárak ma is 600g-os tömbben árulják.
Manapság éles vita folyik a Marseille környékiek és a többi, egyébként a hagyományos receptet követő szappankészítő között, hogy a név használatára ki lehet jogosult. Remélem, egy ilyen kis blog bloggerére nem haragszanak meg a kölcsönzésért :) Szóval nekem természetesen sem tengeri növényből készült hamulúgom, sem tengervizem nincs, de mégcsak tonnás üstöm sem. Viszont van szűz olívaolajam és tengeri sóm, meg persze számológépem, így pont olyan töménységű folyadékot használtam, mint amilyen a Földközi-tenger maga. Ha már nem lehet minden tökéletesen egyező, legalább meleg eljárással készült, az olívaszappanok valahogy ezzel a módszerrel annyival jobbak, és így lesz valami különleges illatuk. Icipicit, bevallom, csaltam: azt a szép sötét színt szerettem volna legalább megközelíteni,
ezért kevés hennaport tettem bele, ami hát kb. szublimált. Azt a nagyon sötétet egyébként sem tudom, hogy érik el... szerintem benne marad a hamu, vagy odakap az üstben két hét alatt párszor, de hogy az olajbogyó színéhez semmi köze, legalább ebben biztosak lehetünk :) És mivel ez nem mosószappannak, hanem piperének készült, nem hagyhattam illat nélkül: francia parfümök világát idéző Moschus illatolajjal illatosítottam. És persze, ha nem igazi kocka, igazi körpecsét, legalább egy felirattal elláttam :)

Traditional soap of Marseille
Actually I don't have cauldron, see water and sea plant ash, like old soapmasters. But I could use sea salted water in a concentration like Mediterranean Sea, and pure olive oil. And did HP! I really love how olive soap come out with HP, they've got a special, delicate scent, and much better quality. I wanted te reach that traditional olive-like colour so I used some henna powder, and scented it with a parfume-like fragrance oil named Moschus. I had a mould that recalls those enormous blocks. :)

2016. február 20.

Marokkó kincsei

A tiszta olíva szappan sorozat újabb tagja következik. (Emlékeztetőül a korábbiak: mosódiós-szenes, fekete olívabogyós-selymes, kecskejoghurtos-babéros, mind nagyon izgalmasan dobták fel a szűz olívaolaj szappant.) Ezúttal az alapötletért megint az amcsi szappanosokhoz fordultam, majd a témáért visszatértem Marokkóba. Az elefánttal már találkoztatok egy indiai szappanon keresztül, de valójában Marrakeshből érkezett, így igazából itt van az ő helye. :) A tengerentúlon előszeretettel használnak mogyoróvajat a szappanjaikban, nem is keveset. Nagyon kíváncsi voltam, mit lehet belőle kihozni, így persze, hogy az egyolajos verziót választottam, mert állítólag elképesztő habzást és ápolást biztosít. A mogyoróvaj fele zsír, és 15-20 %-a is lehet a szénhidrát, a többi fehérje, gazdag magnéziumban, vasban, E, B1 és B6 vitaminokban - kár, hogy utóbbiak köddé válnak a szappanosodás során. Vannak gyártók, akik számomra érthetetlen okból pálmaolajat kevernek hozzá (jó, persze, értem, bár olyan kis százalékban sokat nem faragnak a költségeken, tehát maradhatunk annál, hogy értelmetlenül), nekem sikerült 100%-os, adalékmenteset találni.
Azon gondolkodva, hogy mégis milyen illata legyen ennek a szappannak, belebotlottam a Marrakesh nevű illatolajamba, amiben a Nag Champa illata dominál, és az Emőkétől kapott avokádómag őrleménybe. Máris megvolt az ötlet: Marokkó! - mert szeretem a tematikus szappanokat :) Marokkó viszonylag nagy földimogyoró és avokádó termelő is, ami a konyhájukon is meglátszik. Elsősorban hozzájuk kötik a mosóföldet, a ghassoul agyagot is, így őt sem hagyhattam ki. És itt meg is álltam az adalékok keresgélésében, hiszen az alapelv az, hogy maximum két összetevő kerülhet csak a szűz olívaolaj mellé, amiből az egyik habzást fokozó hatású. A recept számolásakor a mogyoróvaj magas zsírtartalmára tekintettel 2%-ra állítottam a kalkulátor SF értékét, a többiről gondoskodjon a vaj.
Régen használtam a hengeres öntőformámat, és már kicsit hiányzott, ezért ebbe terveztem a formát és a mintát. Az avokádómag pora csokibarnás/bordós színt ad, ezzel kevertem egyszerű, szellem-szerű ITP swirlt. A külsőt a marokkói mozaikok pompája ihlette: a forma kibéleléséhez használt szilikon lapot arany, ezüst, és piros mica porral festettem meg. Az igazi meglepetés a felvágáskor ért: gyakorlatilag élénk zöld volt a szappan belseje. Ilyen szín csak akkor látszik a friss szappanban, ha már akkor is zöld volt, amikor öntöttük, sőt ugye legtöbbször már a szeletelés pillanatában sincs nyoma. Sorra véve az összetevőket sem igazán találtam magyarázatot a színre. Az agyag frissen nedvesítve is bézses színű, az olaj sem volt az a haragoszöld fajta, mint mondjuk a spanyol olajam. Az illatolajat valami véletlen összhang folytán Omar Anyu is most próbálta, és nála nem volt színváltozás.
Persze ahogy lenni szokott, reggelre oxidálódott, és visszanyerte az elvárt színt, amit kivételesen nem is bánok :) Sokan írták, hogy földimogyoró markáns illata megmarad, én eddig csak a Nag Champa egzotikus, orientális illatát érzem. Azt hiszem elmondhatom, hogy megint rég vártam már ennyire, mi fog kijönni az öntőformából. :)

Moroccan themed soap 
This time the most important additive is peanut butter in a one oil soap. My earlier Castile soaps where so succesful: soapnut and charcoal, black olives  and silk, goat joghurt and laurel oil. The rule is that I use virgin olive oil with two additives, one of them has to be a foam boosting one. Now it is peanut butter with ghassoul clay, and some avocado seed powder in the ghost-like ITP swirl. Since the peanut butter contains 50% of fat, I have calculated with 2% of SF. I have used a patterned silicone liner pre-painted with gorden, silver and red micas. Scented with Marrakesh fragrance oil, that has a Nag Champa note, very exotic, oriental scent.

2015. október 25.

Spanyol fekete olíva selyemszappan

Nagyon rusztikus, nagyon kiszúrós, nagyon rossz, nagyon illatos szappan. A sok-sok apropó sok-sok vesződséget okozott, mire ez a szappan elkészült végre. Először is volt itthon egy spanyol kisváros gazdaságából származó sötétzöld olívaolajam, amit sokáig nem mertem elővenni. Ajándékba kaptam, cikinek éreztem volna elpancsolni, viszont szinte egyáltalán nem eszünk itthon olyasmit, amihez elfogyna, ezért hát a mundér becsülete végett úgy döntöttem, inkább kárba, mint pocsékba :) Gondolom azzal sem vagyok egyedül, hogy ha meglátok egy csomag fekete olívabogyót, szappanról álmodozva ácsingózom a boltban. Mindeközben kaptam egy nagy adag szantálfa illóolajat, amit közösen szagolgatva nem nagyon tudtunk hova tenni.
Úgy éreztük, hogy szinte semmi illata nincs, pedig az üveg elég nagyocska volt. Gondoltam, tesztelem, magamtól szokatlan módon jó nagy arányban, valami egyszerű szappanban. A fent említett összetevőket nem szerettem volna semmivel sem megszentségteleníteni, így nagy dizájnról sem álmodoztam, ezért lett ideális alap egy próbához. Az olívabogyókat beáztattam egy időre, hogy az esetleges adalékok kiázzanak belőle. Nagyon merészen adagoltam, az olajok tömegének 22%-át tette ki, amit a lúg hozzáadása előtt egészben dobáltam az olajba, és csak durván mixeltem össze, hogy darabos maradjon. Egy méregzöld, feketés szmötyit kaptam, túl szép lett volna, ha így marad, de persze csak barnás valami lett belőle. Az egyetlen adalék az olíván és az olíván kívül :) egy csipetnyi, pontosabban szösznyi Tussah selyem volt.
Ahogy említettem, magamhoz képest brutális mennyiségű illóolajat adtam hozzá. Valószínűleg ez volt az oka (vagy még a vasIIglukonát a gyanúsítottam, amivel az olívabogyó színét stabilizálják), hogy formába öntés közben egyszer csak elkezdett összeugrani. Először csak finoman, még bizakodtam is, öntöttem tovább, aztán egyre elszántabban. A bizalmam hiábavaló volt, a kívülről simának tűnő darab is csupa csomó volt belül, hiába bugyoláltam, hiába sütőztem, vártam hosszan türelemmel, nem akart összeállni.
Végül a ronda taknyos szívecskéket összedaraboltam, és vízfürdőn melengetve HP módszerrel fejeztem be a szórakázást.
Mivel féltem, hogy a melegtől elillan az illat, még egy kevés illóolajjal megkínáltam, így öntöttem újra formába. Mivel nem így indult, a HP megjelenés kicsit rusztikusabbra sikerült a kelleténél, de cserébe isteni finom illata van. Legalább az illóolaj jól vizsgázott, ha már a nagy tervem nem annyira. Na de a belbecs magáért beszél! Elegáns, klasszikus, nagyon kíméletes és egyben izgalmas kompozíció.

Spanish black olive silk soap
The ingredients of this soap are olive and olive :) ...and some Tussah silk with sandalwood notes. But lets talk some more about the olives. I had a dark green olive oil at home froma small spanish village, that was a gift, so I didn't want to use it in soap.
But we don't eat anything at home that needs olive oil, so finally I had to do something with it ;) I'm sure that I'm not the only one who think about soap instaed of salad when looking at black olives on the shelf. The olives were put straight in the oil, and mixed slightly to leave it lumpy. While I moulded, it riced, maybe because it was a test batch, and I used very much EO. I gave a few days to let it set up, but finally I had to finish it with HP. Due to this intermezzo, it became a little bit more rustic than I planned. But it is classic and intresting, and very gentle.

2014. február 6.

Házi szappan, kézműves szappan, natúr szappan

Védőbeszéd következik az igazi natúr szappanok mellett

Korábban panaszkodtam a fb oldalamon, hogy valaki igaztalanul támadott. Röviden most csak annyit, hogy épp a legnépszerűbb darabjaimról írt nagyon negatív kritikát a Krémmánián. Ráadásul a felhasználóneve és a három értékelt szappan alapján szinte 100%-ig vagyok meggyőződve róla, hogy soha nem használta őket, mert soha sem ajándékba nem kaphatott, sem nem vásárolhatott. Nem reagáltam semmilyen formában. Volt aki rávilágítson helyettem a legnagyobb tévedésére, amit ráadásul ő adott a számba... tollamba. Itt is elmondom, hogy önmagában a negatív kritika nem zavar, ha építő, hisz nem vagyunk egyformák, mindenkinek más válik be. Viszont akkor elolvastam a kritikáit, és feltűnt, hogy szinte csak a natúr vonalat értékeli, és szemlátomást szinte csak negatívan.
Amiért most ismét írok, az az, hogy nem hagyott nyugodni egy állítása. A manapság legnagyobb magyar natúrszappant készítő cég 100% olívaszappanjáról azt írta, hogy megavasodott. Két okból is kételkedtem az igazságtartalmában: egyrészt a saját, fentebb írt tapasztalatom miatt, másrészt mert minden szappanos tudja: a kasztíliai, vagyis a tiszta olívaszappan szinte sosem avasodik meg. Igaz ez az anyjára, a valódi olívaolajra is. Persze egyszercsak ez is meg fog avasodni, de az nem hónapok, sőt! nem is egy-két év műve. Gondoljunk csak egy aleppóira! Meg kellett néznem a termékről írt összes kritikát, és láss csodát! Nem egy, nem két ember ugyancsak avasodásról számolt be. Emellett rémes szárító hatásról is, ami szintén nem igazán jellemző egy jó kis olívaszappanra. (Az persze mellékes, hogy volt olyan hozzászóló, aki nem értette, hogy nem válik szét a víz és az olaj segédanyag nélkül. Nem kell egy laikus felhasználónak tudni, hogy az "elszappanosított" szócska azt jelenti, hogy nátrium hidroxid és olaj találkozott, a víz pedig huss, eltűnik a kész szappanból.) Többekben kifejezetten lesújtó vélemény alakult ki a márkáról épp ennek a terméknek a kapcsán, melyet nem is rejtettek véka alá.
De vajon mi történt? Miért romlik meg és ébreszt gyakorlatilag ellenséges légkört az egyik legjobb, legtisztább, legkíméletesebb szappan? Mi van ebben a szappanban? És itt jövünk mi, szappanosok a képbe. Gyakorlatilag szidják a cég szappanjait, és szidják a szappant úgy általában. Utóbbit azért, mert ismét megerősítést nyert az ekcémásokban az a tapasztalat, amit az ipari szappanok alapoztak meg: ekcémára tilos szappant használni!
A felelőtlen üzleti magatartás, az ipari gyártású szappan felruházása a kézzel készítettek erényeivel - ezek a lépések rossz irányba terelik az igazi szappanok megítélését. Manapság a szappan reneszánszát éli, épp a kézműves termékeknek köszönhetően. A házi szappanban benne van a készítő tudása, szíve, lelke. Mégis legtöbben csak a boltokban kapható, vagy az intenzív online kampányt folytató típussal találkoznak. És ha csak olyan tapasztalatokkal gazdagodnak, mint azok, akik a Krémmánián nyilatkoznak, akkor bizony nekünk fel kell kötnünk a gatyánkat. Védőbeszéd helyett inkább kiáltás ez ennek a kis közösségnek:
Együtt kell megvédenünk az igazi szappanok jó hírét. Mi mutathatjuk meg, mi is az az óriási különbség. Beszéljünk róla! Szerintem mindannyian sokat beszélünk róla :) De vajon eleget?